Výstavba bazénů

Rádi se v horkém létě schladíte vodou? Přemýšlíte o výstavbě bazénu? Chcete si v létě užívat cákání s Vašimi dětmi v bazénu?
Naše společnost realizuje výstavbu bazénů jak rodinného typu, tak bazénů mnohem větších rozměrů, hloubek i objemů.
Díky používaným technologiím pro výstavbu bazénů, za použití hydroizolačních fólií, nejsme nijak limitováni. Výstavba bazénů tak můžeme realizovat bazény všech možných tvarů, jaké si zákazník může přát. Přizpůsobíme se Vaším potřebám.

Výstavba fóliových bazénů na klíč

Fóliové bazény na klíč, určené pro celoroční používání, jsou vyráběny na základě dlouholeté osvědčené technologie v široké paletě velikostí a tvarů. Jejich konstrukce je koncipována k zapuštění do terénu. Vložky z PVC v různých odstínech jsou stabilizovány proti UV záření a vykazují výborné vlastnosti i po letech provozu. Fóliové bazény  mohou mít při výstavbě bazénů konstrukci tvořenou z pozinkovaných plechů nebo z betonových stěn.

Zaujala Vás možnost výstavby fóliových bazénů? Máte nějaké dotazy? Neváhejte nás kontaktovat! Použijte buď následující kontaktní formulář, nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Jakákoliv informace týkající se tvaru a rozměru bazénu zpřesní naši následující kalkulaci.

Kontaktní formulář

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Menu