Hydroizolace střech

Chcete mít jistotu, že Vaše střecha vydrží jakékoliv vlhko? Stavíte a potřebujete zajistit střechu před vlhkem? Máte starší střechu, ve které se začínají objevovat trhliny? Řešením je profesionální hydroizolace střech.

Základem profesionální hydroizolace každé střechy je kvalitní hydroizolační válcovaná a následně laminovaná fólie vyrobená na bázi měkčeného PVC. Široký sortiment fólií umožňuje realizovat různé varianty hydroizolace střech dle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Provádíme profesionální hydroizolace plochých střech i hydroizolace šikmých střech již od roku 1996.

Hydroizolace střech Alkorplan

Fólie ALKORPLAN jsou vhodné, jak pro nové realizace hydroizolace střech, tak i pro rekonstrukce. V sortimentu fólií ALKORPLAN je řada doplňkových materiálů, usnadňující realizaci standardních detailů střech. Hydroizolace střech Alkorplan jsou vhodné jak pro hydroizolace plochých, tak šikmých střech.

Může být vystavena přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C.Fólie se vyrábí obvykle ve standardním odstínu šedé, na přání zákazníka ji lze dodat i v jiných barvách.

Fólie je ve všech místech spojů důkladně kotvena k podkladu, ke střeše. Tudíž je velice odolná i vysokým povětrnostním podmínkám.

Výhody hydroizolace střech Alkorplan

Odolnost proti UV záření a povětrnostnímu stárnutí

Fólie jsou stabilizovány proti účinkům UV záření. Fólie ALKORPLAN vyhovují požadavkům na účinky umělého povětrnostního stárnutí a UV záření..

Rozměrová stálost

Díky 30 letým zkušenostem s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Tento fakt dokumentuje velké množství úspěšných realizací po celém světě.

Difúzní vlastnosti

Fólie ALKORPLAN jsou charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu. Výpočtové hodnoty pro jednotlivé typy fólií jsou uvedeny v tabulce.

Svařitelnost

Fólie ALKORPLAN se vyznačují vynikající svařitelností, a to i po dlouhodobé expozici povětrnostnímu stárnutí. To se uplatní např. při dodatečných úpravách hydroizolace, např. při zabudování nového prostupu či při opravách poškozených míst.

Vhodnost použití v požárně nebezpečném prostoru

ALKORPLAN 35176 v tl.1,2 i 1,5 mm a ALKORPLAN 35177 v tl. 1,5 mm uložený ve skladbě střešního pláště na tepelné izolaci z minerálních vláken a ALKORPLAN 35176 v tl. 1,2 a 1,5 mm uložený ve skladbě na tepelné izolaci z PIR vyhovuje požadavkům pro použití v požárně nebezpečného prostoru. Skladba je klasifikována jako BROOF (t3).

Chcete kvalitně provedenou hydroizolaci střechy? Napište si o nabídku!

Kontaktní formulář

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Menu