Hydroizolace teras

Plánujete stavbu terasy nebo pergoly, zahradního altánu nebo domku na nářadí? Nezapomínejte na hydroizolaci. Zejména u teras, které jsou součástí domu, je hydroizolace nesmírně důležitá.
Hydroizolaci teras provádíme pomocí profesionálních a velice kvalitních materiálů.
Podobně důležitá je hydroizolace teras je i hydroizolace balkónů. Doporučujeme Vaší pozornosti fotogalerii hydroizolace teras a balkónů.
Pro provedení kvalitní hydroizolace teras a balkónů nás neváhejte kontaktovat!

Kdy a proč provést hydroizolaci terasy

K hydroizolaci terasy se stavebníci rozhodují buď přímo při její stavbě, nebo při rekonstrukci terasy. Zejména, jsou-li pod terasou například sklepní prostory, je hydroizolace důležitá.
Obvykle se pro tento případ hydroizolace terasy používají fólie o tloušťce 1.5 mm.

Materiály pro hydroizolaci teras

Pro hydroizolaci teras používáme špičkové materiály, které odpovídají přísným požadavkům platných technických norem na stavební výrobky. Díky této hydroizolaci je terasa voděvzdorná na řadu let. Samotná fólie je chráněna proti UV záření i vrchní vrstvou z profilů a nehrozí jí tedy žádné poškození. Výrobcem uváděná životnost je deset let Z praxe ale víme, že reálná živostnost hydroizolace terasy provedené pomocí této fólie je i dvacet pět let.

Pokud plánujete terasu, pergolu či zahradní altán, neváhejte nás kontaktovat. Rádi odpovíme na Vaše dotazy týkající se hydroizolace teras. Poptejte nás, Hydroizolace teras děláme již od orku 1997.

Kontaktní formulář

    Souhlasím se zpracováním osobních údajů

    Menu