Zahradní jezírka

Přemýšlíte, čím si ozvláštnit zahradu? Zvažujete pořízení zahradního jezírka? Obraťte ses důvěrou na nás. Zahradní jezírka realizujeme pro naše zákazníky už od roku 1997. Provádíme realizace zahradních jezírek různých variant, tvarů, rozměrů a hloubek.
Zahradní jezírko pro Vás zkrátka uděláme takové, jaké si přejete a jaké se Vám líbí, prostě podle Vašich představ.
Zahradní jezírka od nás – to je záruka dlouhé životnosti. Pro zahradní jezírka používáme jedny z nejkvalitnějších fólií dostupných na trhu. Udělejte si zahradu či pozemek ještě krásnější díky zahradnímu jezírku!

Materiál pro zahradní jezírka

Pro zahradní jezírka a jejich výstavbu používáme špičkové fólie Likolit. Jde o nevyztužené fólie z měkčeného PVC. Fólie se používají pro vytvoření hydroizolační vrstvy vodních nádrží. Fólie umožňuje provedení hydroizolace nádrže libovolného tvaru.

Zajímá Vás, jak probíhá stavba zahradního jezírka? Připravili jsme pro Vás stránku, na které  popisujeme postup, jak zahradní jezírko vzniká.

Vlastnosti fólií pro zahradní jezírka

Mechanické vlastnosti:

Fólie LIKOLIT jsou pevné a pružné.

Odolnost proti prorůstání kořínků:

Fólie se vyznačují odolností vůči prorůstání kořínků, nehrozí tedy poškození fólie vodními rostlinami.

Chemická odolnost a UV stabilita:

Materiál fólie je UV stabilizován. Fólie byly zkoušeny dle platných českých norem, posuzováno bylo umělé stárnutí, stárnutí v teple, chování po uložení ve vodních roztocích. Fólie splnily všechna požadovaná kritéria kladená na
hydroizolace z PVC-P.

Dobrá zpracovatelnost materiálu:

Fólie Likolit se svařují běžnými nástroji pro svařování fólií z měkčeného PVC. Teplota horkého vzduchu při svařování se pohybuje v rozmezí 500-600C. Doporučujeme fólie svařovat za teploty okolí +5C.

Cena výstavby zahradního jezírka:

Přesné ceny za výstavbu jezírka není možno stanovit bez znalosti alespoň předběžných požadavků zákazníka.

Máte-li zájem, nebo zvažujete-li výstavbu zahradního jezírka, můžete nám poslat na náš email poptávku, ve které bychom potřebovali znát alespoň přibližné rozměry vodní stavby, popřípadě můžete přiložit pár fotografií z daného místa Vaší zahrady. Čím více informací nám pošlete, tím přesnější cenovou nabídku Vám zdarma rádi zašleme obratem nazpět.

Chcete se na cokoliv zeptat ohledně zahradního jezírka? Ptejte se.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Rychlý kontakt

Kontakty

Naši partneři

ALUPOL a spol.

 

 

Doupovec.eu

"Jen kvalitně provedená hydroizolace s použitím nejlepších materiálů je zárukou dlouhé životnosti."

2012 © Hizol s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio