Hydroizolace spodní stavby

Zabezpečte spodní stavby domů proti vlhkosti a vodě.

Kvalitní hydroizolace spodní stavby (hydroizolace základů) je jediný spolehlivý způsob, jak zabránit vlhnutí zdiva i šíření plísní. Bonus - do budoucna ušetří výrazné finance za opravy vnitřních sklepních prostor a poničené fasády. Odizolování základů svislých stěn = jednorázová investice s dlouhodobým přínosem.

Investovat do hydroizolace spodní stavby se vyplatí, proč?

  1. Zabráníte vlhnutí zdiva a postupu vlhkosti
  2. Zvýšíte technický stav a hodnotu domu
  3. Zamezíte tvorbě plísní
  4. Zastavíte prosakování vody do suterénu
  5. Prodloužíte životnost stavby

Věci, které by Vás mohly při hydroizolaci spodní stavby zajímat:

  • Životnost hydroizolace přesahuje více než 20 let. Po dlouhá léta nedochází kvůli vlhkosti k rozšiřování plísně a celkovému zhoršování stavu domu.
  • Hydroizolace spodní stavby - tedy konstrukcí pod úrovní terénu patří k nejnáročnějším úkolům na stavbách. Vždy se vyplatí oslovit firmu, která má v této oblasti prokazatelně kvalitní reference a více zkušeností.
  • Hydroizolační stěrky, měkčené PVC fólie, modifikované asfaltové pásy - Ano, to jsou materiály, které se při hydroizolaci používají nejčastěji.

Co všechno kolem hydroizolace umíme?

Ochráníme domy před gravitační vodou, tlakovou vodou a zemní vlhkostí. To vše díky zkušenostem z praxe a nejkvalitnějším materiálům, které skvěle izolují desítky let. Hydroizolace provádíme u všech domů dle potřeb. Díky kvalitně odvedené práci ušetřit finance za opravy poškozených základů. Rádi Vám připravíme kalkulaci a návrh efektivního řešení.

A na všechny stavební práce Vám dáme ZÁRUKU!

Jak je na tom Váš dům? Zatím pohoda nebo sákne o závod? Nenechávejte svůj dům vlhký a nečekejte na plíseň, hydroizolací základů si ušetříte mnoho starostí, práce i financí v budoucnu. Pojďte do toho s odborníky na hydroizolaci spodní stavby, stačí nám napsat.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Rychlý kontakt

Kontakty

Naši partneři

ALUPOL a spol.

 

 

Doupovec.eu

"Jen kvalitně provedená hydroizolace s použitím nejlepších materiálů je zárukou dlouhé životnosti."

2012 © Hizol s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio